Onwin Belge İstiyor Mu?

Onwin belge istiyor mu? Siteye üye olmak isteyen veya site kullanıcıları tarafından Onwin belge istiyor mu? Sorusu aktif olarak sorulmaktadır. Her bahis sitesinde olduğu gibi Onwin sitesinde de gerekli görülmesi durumunda belge talep edilmektedir. Belgelerinizi e-posta adresi yoluyla siteye gönderebilirsiniz. Burada para çekme işleminde herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda sizden belge talebinde bulunulabilir. Ayrıca para çekme işlemini sitenin yoğunluğuna göre 1 saat veya 24 saat arasında değişiklik göstermektedir. Siteye üyelik işleminizi gerçekleştirirken 18 yaşından büyük olmanız gerekirken site kendi kullanıcı bilgileriniz ile üyelik işleminizi sağlamanız gerekir. Farklı bir hesapta yapmış olduğunuz işlemleriniz tespit edilmesi durumunda geçerli sayılmayacaktır. Ayrıca sitede yapılan hileli işlemler site tarafından tespit edilerek kullanıcılar siteden atılmaktadır. Sitenin lisanslı siteler arasında yer alması uzun yıllardır tercih edilen bir site olması popülerliğini her geçen gün artırmaktadır.

Onwin Sitesi İçerisinde Belgelerin Bazıları Gizlenebilir Mi?

Öncelikle belgelerinizi hesap onayına gönderirken kredi kartı üzerinde bulunan bazı bilgilerinizi gizleyebilirsiniz. Örneğin çok aktif olarak kullanılan kartın arka yüzünde bulunan güvenlik numarasını kapata bilmeniz mümkündür. Kartınızın yüzünde bulunan 16 haneli kredi kartı numarası kartınızın ilk 6 son 4 hanesi hariç diğer tüm numaraları saklamanız mümkündür. Siteye tıkladıktan sonra açılan sayfada e-posta adres bilgilerinizi girip yeni şifrenizi sisteme mail yolu ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Şifrenizi oluştururken en az 8 karakterden oluşturmanız gerekmektedir. Ayrıca şifre içerisinde büyük, küçük harfler ve rakamlar bulunmak zorundadır. Ayrıca hesap işlemi oluştururken burada seçmiş olduğunuz para birimi bulunmaktadır. Para birimini ilerleyen süreçlerde değiştirmeniz mümkün değildir.

Onwin Sitesinde Belgelerimin Onaylandığını Nasıl Öğrenirim?

Belgelerinizi Onwin sitesinin mail adresine gönderdikten sonra en geç 12 saat içerisinde tarafınıza onay e-postası gönderilmektedir. Ayrıca göndermiş olduğunuz evraklar içerisinde eksik veya onaylanmama ihtimali olan belgeler bulunuyor ise size tekrardan e-posta ile dönüş yaparak bildirim sağlanır. Onwin belge istiyor mu? Bu soru kullanıcılar tarafından çok sık sorulsa da site gerekli görmesi durumunda kullanıcılarından belge talebinde bulunabiliyor. Kullanıcılar bu belgeleri resmi mail adresi üzerinden göndere bilmektedir. Sitenin mail adresini bilmeyen kişiler için site içerisinde iletişim seçenekleri kısmında sitenin mail adresi bulunmaktadır. Mail adresine ulaşım sağlayamayan kişiler canlı destek hattı üzerinden de mail adresini öğrenebilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir